Aromaterapijos praktinės mokyklos I kursas

Aromaterapijos praktinės mokyklos I kursas

Dabartinis statusas
Nepradėtas
Kaina
99
Pradėti

Pristatome „Aroma“ vaizdo klipų mokymus, paruoštus visiems, besidomintiems sveikos gyvensenos principais. Naudojant „Young Living“ kompanijos terapinės paskirties eterinius aliejus išmoksite sumažinti neigiamų emocijų poveikį kūnui ir mintims, sustiprinsite imunitetą, o susirgus padėsite greičiau pasveikti sau bei artimiesiems. Aromaterapija gali būti taikoma ne tik sveikatingumo centruose ar grožio salonuose, bet ir Jūsų namuose. Terapijos studijas sudaro videokursų serija, paruošta pagal aukščiausius eterinių aliejų naudos sveikatai standartus ir profesionalias žinias. Tai puiki galimybė pasinerti į vertingas sveikatinimo pamokas namų sąlygomis. Būkite sveiki tiek fiziškai, tiek emociškai, labiau pasitikintys savimi ir švytėkite gyvenimo džiaugsmu.

Videokursai „Aroma“ sukurti kiekvienam, norinčiam pažinti ir įsigilinti į aromaterapijos mokslą bei palaikyti gerą savijautą.

Kursuose atskleisime aromatinių aliejų galią kovojant su sveikatos negalavimais, jų panaudojimą buityje ar netgi romantiniuose santykiuose. Šiuose kursuose pasileisite į sveikatinimo kelionę nuo pat aromaterapijos pradmenų iki sudėtingesnių panaudojimų. Išmoksite profesionalių technikų malšinti skausmui, ligoms, rūpintis mažųjų sveikata, sužinosite masažų subtilybes, buities švaros darbo palengvinimo idėjų, pažinsite aromaterapijos naudą psichologinei sveikatai.